Twój solidny partner
Pełnimy rolę profesjonalnego i solidnego dostawcy produktów metalowych dla sektora budowlanego, przemysłu i odbiorcy końcowego.

Aktualności

Nowa generacja aparatów prostujących


2017-01-19

Początek nowego roku to dobry moment, aby poinformować Państwa o nowych pozycjach w ofercie Witels Albert Gmbh wprowadzonych w 2016 roku.

 

Nasz nowy produkt z serii  RT i  RTS   został wprowadzony do oferty na początku roku 2016 i już cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Szczególnie doceniony jest projekt i konstrukcja, dodatkowe akcesoria oraz  niska cena.

                        RT 5 3/2                                    RT/RTS    prezentacja produktu                            RTS 7 4/3

                                                                                                                            

APARATY RT i  RTS  dostępne są z 5 lub 7 indywidualnie regulowanymi rolkami. Każdy aparat wyposażony jest w rolki prostujące ułożone w dwóch rzędach. Ponadto, oferowane są w dwóch wariantach w zależności od ilości rolek dedykowanych do boku aparatów. Stosując różne wersje aparatów prostujących, możliwe jest idealne dopasowanie, uwzględniając kierunek transportu drutu, położenie i orientację, jak również kierunek obrotu szpuli.

 

Aparaty z serii RT nie posiadają mechanizmu szybkiego otwierania i zamykania. Mechanizm ten został zastosowany w aparatach RTS.

Zupełnie nowy mechanizm otwierania i zamykania (mimośrodkowa blokada krzywki) jest bardzo solidny i niezawodny, ponieważ jest chroniony przed osadami kurzu i zabrudzeniami powstałymi np. z proszku ciągarskiego.

 

Wszystkie 8 modeli : seria  RT 5 2/3 lub  3/2,   RT 7 3/4 lub  4/3, seria  RTS 5 2/3 lub 3/2 , RTS 7 3/4 lub  4/3, przygotowane są do zarządzania wielopłaszczyznowego przy użyciu dwóch lub więcej jednostek prostujących połączonych ze sobą za pomocą wspornika łączącego stosowane do prostowania drutu w różnych płaszczyznach.

Oczywiście wsporniki łączące mogą być modernizowane, co również wspomaga konstrukcję układów prostujących.

 

W przypadku kiedy aparaty prostujące  z serii RT i RTS zostały zakupione bez dodatkowych akcesoriów, a warunki brzegowe na produkcji uległy zmianie to wszystkie potrzebne akcesoria można dokupić i w prosty sposób zainstalować (poniżej załączony link do akcesoriów WZ VW RT i RTS).

AKCESORIA WZ_VW_RT_RTS.pdf   

     Zobacz pozostałe wpisy


Szybki kontakt

tel./fax: 044 682 24 60 / 044 682 31 25

PROJEKTY UE