Twój solidny partner
Pełnimy rolę profesjonalnego i solidnego dostawcy produktów metalowych dla sektora budowlanego, przemysłu i odbiorcy końcowego.

Aktualności

Poszukujemy osoby na stanowisko Spawacz-ślusarz - NIEAKTUALNE

2015-05-08
Zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko Spawacz-ślusarz. Więcej informacji można uzyskać w zakładce KARIERA "Oferty pracy". Znajdą w niej Państwo wymagania oraz ofertę firmy dla potencjalnego pracownika. Zapraszamy do składania aplikacji.

Poszukujemy Specjalisty ds. Handlu i Marketingu - NIEAKTUALNE

2015-05-08
Zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Handlu i Marketingu. Więcej informacji można uzyskać w zakładce KARIERA "Oferty pracy". Znajdą w niej Państwo wymagania oraz ofertę firmy dla potencjalnego pracownika. Zapraszamy do składania aplikacji.

Pomyślnie zrealizowaliśmy projekt UE

2015-04-15
Z przyjemnością informujemy, iż pomyślnie zakończyliśmy realizację projektu pn. "Uruchomienie produkcji nowych modułowych ogrodzeń" w ramach działania 3.6 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego . Utrzymaliśmy wszystkie osiągnięte wcześniej wskaźniki.

Jesteśmy dystrybutorem markowych narzędzi YATO

2015-04-08
Mamy przyjemność poinformować, iż jesteśmy dystrybutorem markowych narzędzi marki YATO. TOYA S.A. jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. YATO – marka kierowana do profesjonalistów. Jest ona dobrze postrzegana na rynku zarówno pod względem jakości, jak i ceny oferowanych produktów. Cechuje się estetycznym, nowoczesnym wzornictwem, a oferta jest stale rozbudowywana o nowe linie produktowe. Pod marką YATO sprzedawane są przede wszystkim narzędzia warsztatowe, budowlane i ogrodowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Życzenia Wielkanocne

Obrazek dla aktualności
2015-03-30
Aby Święta Wielkiej Nocy były wzorem duchowego wzbogacenia i umocnienia, dającego radość, pokój i nadzieję. Wszelkiej pomyślności życzy Zarząd MET-PRIM Sp. z o.o. więcej »

Poszerzyliśmy ofertę o układy prostujące drut, rolki i in.

2015-02-18
Jako wyłączny przedstawiciel firmy Witels-Albert GmbH, poszerzyliśmy naszą ofertę handlową, wprowadzając na polski rynek układy prostujące drut, rolki, podzespoły prowadzące oraz napędowe, a także wiele innych urządzeń niezbędnych przy produkcji wysokiej jakości drutu oraz wyrobów z drutu. więcej »

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Witels-Albert GmbH

2015-02-18
Nawiązaliśmy współpracę w firmą Witels-Albert GmbH i dzięki temu zaoferować możemy światowej klasy układy prostujące drut, rolki, podzespoły prowadzące oraz napędowe, a także wiele innych urządzeń, bez których osiągnięcie wysokiej jakości produkowanego drutu i wyrobów z drutu jest niemożliwe. więcej »

Poszerzyliśmy naszą ofertę o węglik krzemu SiC

2015-02-18
Oferta handlowa została poszerzona o najwyższej jakości materiał polerski jakim jest węglik krzemu SiC. więcej »


Szybki kontakt

tel./fax: 044 682 24 60 / 044 682 31 25

PROJEKTY UE