Twój solidny partner
Pełnimy rolę profesjonalnego i solidnego dostawcy produktów metalowych dla sektora budowlanego, przemysłu i odbiorcy końcowego.

Aktualności

15 rocznica działalności MET-PRIM Sp. z o.o.

2015-07-01
Miło nam poinformować, iż 26 czerwca 2015r. MET-PRIM Sp. z o.o. obchodziła 15 rocznicę swej działalności. Rocznica ta była okazją do podsumowania sukcesów firmy oraz zaprezentowania planów rozwoju na najbliższe lata. więcej »

Szeroka oferta drutów żarzonych.

2015-07-01
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą drutów żarzonych. Specjalną grupę wśród drutów żarzonych stanowią druty przeznaczone do belowania sprasowanych surowców wtórnych (m.in. papieru, folii, butelek PET) w specjalistycznych liniach sortowniczych. więcej »

Strzemiona budowlane w naszej ofercie.

2015-07-01
Informujemy, iż od ponad 2 lat jesteśmy producentem strzemion budowlanych (jarzemek), wykorzystywanych do wykonania zbrojeń ław fundamentowych, stropów, belek, wieńców, podciągów oraz słupów. więcej »

Poszukujemy osoby na stanowisko Spawacz-ślusarz - NIEAKTUALNE

2015-05-08
Zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko Spawacz-ślusarz. Więcej informacji można uzyskać w zakładce KARIERA "Oferty pracy". Znajdą w niej Państwo wymagania oraz ofertę firmy dla potencjalnego pracownika. Zapraszamy do składania aplikacji.

Poszukujemy Specjalisty ds. Handlu i Marketingu - NIEAKTUALNE

2015-05-08
Zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Handlu i Marketingu. Więcej informacji można uzyskać w zakładce KARIERA "Oferty pracy". Znajdą w niej Państwo wymagania oraz ofertę firmy dla potencjalnego pracownika. Zapraszamy do składania aplikacji.

Pomyślnie zrealizowaliśmy projekt UE

2015-04-15
Z przyjemnością informujemy, iż pomyślnie zakończyliśmy realizację projektu pn. "Uruchomienie produkcji nowych modułowych ogrodzeń" w ramach działania 3.6 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego . Utrzymaliśmy wszystkie osiągnięte wcześniej wskaźniki.

Jesteśmy dystrybutorem markowych narzędzi YATO

2015-04-08
Mamy przyjemność poinformować, iż jesteśmy dystrybutorem markowych narzędzi marki YATO. TOYA S.A. jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów elektronarzędzi i narzędzi ręcznych. YATO – marka kierowana do profesjonalistów. Jest ona dobrze postrzegana na rynku zarówno pod względem jakości, jak i ceny oferowanych produktów. Cechuje się estetycznym, nowoczesnym wzornictwem, a oferta jest stale rozbudowywana o nowe linie produktowe. Pod marką YATO sprzedawane są przede wszystkim narzędzia warsztatowe, budowlane i ogrodowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Życzenia Wielkanocne

Obrazek dla aktualności
2015-03-30
Aby Święta Wielkiej Nocy były wzorem duchowego wzbogacenia i umocnienia, dającego radość, pokój i nadzieję. Wszelkiej pomyślności życzy Zarząd MET-PRIM Sp. z o.o. więcej »


Szybki kontakt

tel./fax: 044 682 24 60 / 044 682 31 25

PROJEKTY UE