Twój solidny partner
Pełnimy rolę profesjonalnego i solidnego dostawcy produktów metalowych dla sektora budowlanego, przemysłu i odbiorcy końcowego.

Aktualności

Życzenia świąteczne dla naszych klientów i partnerów.

Obrazek dla aktualności
2013-12-10
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym nastroju. więcej »

Poszukujemy Dyrektora Handlowego

2013-10-25
Zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko Dyrektora Handlowego Więcej informacji można uzyskać w zakładce KARIERA "Oferty pracy".

Poszukujemy magazyniera - operatora wózka widłowego!

2013-08-31
Poszukujemy magazyniera - operatora wózka widłowego. Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce KARIERA - OFERTY PRACY.

Obejmy zaciskowe w ofercie naszego salonu sprzedaży!

Obrazek dla aktualności
2013-08-30
Obejmy zaciskowe z zamknięciem przegubowym GBS w ofercie naszego salonu sprzedaży. Obejmy są szczególnie przydatne do mocowania przewodów elastycznych, z twardej gumy, zbrojonych tworzywem lub stalą, pracujących w instalacjach próżniowych lub ciśnieniowych. Obejmy wykonane są z opaski o szerokościach 18, 20, 25, 30 mm jako jedno- lub wieloczęściowe. Opaska obejm posiada odgięte ku górze brzegi, co zapobiega uszkodzeniu powierzchni mocowanego przewodu przy napinaniu i dalszej pracy obejmy. więcej »

Rekrutacja na stanowisko Głównego Specjalisty ds. Handlu i Marketingu.

2013-08-22
Trwa rekrutacja na stanowisko Głównego Specjalisty ds. Handlu i Marketingu. Więcej informacji można uzyskać w zakładce KARIERA "Oferty pracy". Zapraszamy do składania aplikacji.

Poszukujemy operatora maszyn.

2013-07-31
Poszukujemy operatora maszyn CNC. Zapraszamy do składania dokumentów aplikacyjnych. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce KARIERA - OFERTY PRACY. więcej »

Kołki o uniwersalnym zastosowaniu w naszej ofercie

2013-07-26
W naszej ofercie umieściliśmy jedne z najlepszych obecnie na rynku kołków o uniwersalnym zastosowaniu. więcej »

Nowy produkt w ofercie naszego pawilonu sprzedaży!

Obrazek dla aktualności
2013-07-11
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poszerzoną o nowy produkt "ARL - dybel ramowo - elewacyjny do murów otworowych". więcej »


Szybki kontakt

tel./fax: 044 682 24 60 / 044 682 31 25

PROJEKTY UE