Twój solidny partner
Pełnimy rolę profesjonalnego i solidnego dostawcy produktów metalowych dla sektora budowlanego, przemysłu i odbiorcy końcowego.

Aktualności

Nowość w ofercie pawilonu sprzedaży MET-PRIM Sp z o.o.

Obrazek dla aktualności
2013-06-13
W ofercie pawilonu sprzedaży MET-PRIM Sp z o.o. umieściliśmy kolejną nowość – WKRĘT KONSTRUKCYJNY więcej »

Nowość w ofercie pawilonu sprzedaży MET-PRIM Sp z o.o.

Obrazek dla aktualności
2013-06-07
Zapraszamy do zapoznania się z poszerzoną ofertą pawilonu sprzedaży o produkt: PIANKA MONTAŻOWA. Pianka montażowa wielorazowego użytku znajduje zastosowanie .in. podczas uszczelnienia przy montażu stolarki okiennej i drzwiowej z drewna, PCV i aluminium, termoizolacji elementów instalacji c.o. i wodno-kanalizacyjnej, armatury łazienkowej, wanien, brodzików itp. Salon sprzedaży czynny jest w godzinach od 8.00 do 17.00. więcej »

Aktualnie poszukujemy pracowników

2013-05-24
Informujemy, iż w chwili obecnej poszukujemy pracowników więcej »

Życzenia Wielkanocne

Obrazek dla aktualności
2013-03-28
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy naszym Klientom i Partnerom Biznesowym, aby ten wyjątkowy czas był pełen wiary, nadziei i miłości, a spotkania w gronie najbliższych upływały w miłym, wiosennym nastroju. MET-PRIM Sp. z o.o. więcej »

„Bilans” telewizji NTL o nas i naszej nowej inwestycji

Obrazek dla aktualności
2013-02-20
W lokalnym programie gospodarczym „Bilans” telewizji NTL pojawił się materiał filmowy poświęcony nowej inwestycji MET-PRIM. Park maszynowy został wyposażony w nowoczesną linię ciągarską, dzięki której MET-PRIM poszerzył ofertę drutów. więcej »

Uruchomiliśmy nowoczesną linię ciągrską

Obrazek dla aktualności
2013-02-11
Z dumą informujemy, iż uruchomiliśmy nowoczesna linię ciągarską firmy KOCH z innowacyjnym systemem ciągłej kontroli parametrów procesu OTA. Naszą ofertę poszerzyliśmy o druty najwyższej jakości o bardzo stabilnych parametrach wytrzymałości i struktury. Zapraszamy do współpracy. więcej »


Szybki kontakt

tel./fax: 044 682 24 60 / 044 682 31 25

PROJEKTY UE