Twój solidny partner
Pełnimy rolę profesjonalnego i solidnego dostawcy produktów metalowych dla sektora budowlanego, przemysłu i odbiorcy końcowego.

CSR - przykłady

 

Dzielenie się wiedzą

Opracowaliśmy system szkoleń wewnętrznych w MET-PRIM Sp. z o.o. System ten ma za zadanie dzielenie się wiedzą wewnątrz organizacji, efektywne wykorzystanie wiedzy zdobytej podczas szkoleń zewnętrznych, podnoszenie kwalifikacji i umiejętności pracowników. Dodatkowymi atutami są umiejętność prezentacji oraz integracja wewnątrz organizacji wspierająca komunikację wewnętrzną w MET-PRIM Sp. z o.o.

 

Wpływ na rozwój społeczny i gospodarczy

Angażujemy się w działania na rzecz społeczności lokalnej, czego potwierdzeniem jest rekomendacja Prezydent Miasta Radomska w 2010r. do Radomszczańskiego Konkursu Przedsiębiorczości w kategorii „Prospołeczna Firma Roku” oraz poniższe wybrane działania z obszaru CSR:

  • W 2010r. włączyliśmy się w inicjatywę powstania NAJDŁUŻSZEJ DREWNIANEJ ŁAWKI W POLSCE. Tym samym pomogliśmy Miastu Radomsko pobić rekord Polski na najdłuższą drewnianą ławkę o długości 94m.

  • Stale wspieramy wydarzenia lokalne (m.in. Dni Radomska, Radomszczańskie Dni Rodziny, Piknik Rodzinny „Cudownych Rodziców Mam”, Wigilia radomszczan, Festyn rodzinny „Nie ma jak w rodzinie”, V Wakacyjny Festyn „Lato z powiatem radomszczańskim”, patronat stoisk piknikowych podczas Pikniku Rodzinnego „Mini Euro 2012”). Staramy się aktywnie uczestniczyć w życiu  miasta i jego mieszkańców.
  • Współpracujemy m.in. z Urzędem Miasta Radomsko, Starostwem Powiatowym, Powiatowym Urzędem Pracy w Radomsku oraz uczelniami (Politechnika Częstochowska, Politechnika Łódzka, Uniwersytet Łódzki).
  • W ramach działalności na rzecz społeczności lokalnej wpieramy wydarzenia sportowe np. wsparcie sekcji tenisa stołowego Uczniowskiego Miejskiego Ludowego Klubu Sportowego, wsparcie organizacji rozgrywek klasy okręgowej w piłce nożnej Uczniowskiego Klubu Sportowego ZSP nr 1 „Mechanik” (aktualnie drużyna IV ligi polskiej w piłce nożnej).
  • Podczas Rożewicz Open Festival 2010 w Radomsku, została odsłonięta instalacja, której byliśmy wykonawcą – krzesło reżyserskie Tadeusza Różewicza. Krzesło zlokalizowane zostało przed budynkiem Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.

 

  • Wspieramy również: Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, młode talenty w Fundacji „PROMIEŃ RADOŚCI ”,Stowarzyszenie Pojazdów Militarnych „ROTA ” z  Radomska, organizacje charytatywne oraz inicjatywy takie jak Szlachetna Paczka.
  • Promujemy z pełnym przekonaniem Galę Biznesu Radomszczańskiego oraz organizowany przez Regionalną Izbę Przemysłowo-Handlową Radomszczański Konkurs Przedsiębiorczości. Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom lokalna przedsiębiorczość rozwija się, motywuje do dalszego rozwoju i zdrowej rywalizacji. Otwartość oraz dbanie o wpływ na rozwój społeczny i gospodarczy to wartości, o które dbamy i którym dopingujemy.  
 

Szybki kontakt

tel./fax: 044 682 24 60 / 044 682 31 25

PROJEKTY UE