Twój solidny partner
Pełnimy rolę profesjonalnego i solidnego dostawcy produktów metalowych dla sektora budowlanego, przemysłu i odbiorcy końcowego.

O nas

 

MET-PRIM Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, która rozpoczęła działalność w 2000 roku. Jej powstanie to wynik szczegółowych i profesjonalnych analiz wykonanych przez specjalistów z branży metalowej i sektora stalowego.

Głównym obszarem aktywności jest produkcja drutów i wyrobów z drutu. Ciągłe doskonalenie technologii i jakości drutów jest przedmiotem naszej codziennej troski, a działania inwestycyjne w tym zakresie pozwalają na optymistyczne myślenie o przyszłości.
 
Drugą specjalność produkcyjną stanowią szeroko rozumiane systemy ogrodzeniowe. W ramach tej specjalności oferujemy wszelkie typy siatek, systemy zgrzewane, panelowe, a od niedawna również nowoczesne ogrodzenia posesyjne. Uwzględniamy jednocześnie życzenia naszych klientów.
 
MET-PRIM prowadzi również bogato zaopatrzony w pełną gamę narzędzi i elementów złącznych oraz różnych wyrobów metalowych, salon sprzedaży o zasięgu regionalnym oraz ogólnopolskim. 
 
Oferowane przez nas produkty można nabyć bezpośrednio w siedzibie firmy oraz za pośrednictwem, przygotowanego z myślą o klientach profesjonalnego portalu internetowego.
 
Posiadamy własny tabor samochodowy, dzięki czemu jesteśmy w stanie efektywnie i terminowo dostarczyć nasze wyroby we wskazane miejsce na terenie całego kraju.
 
Dzięki stosowaniu atestowanych surowców i materiałów, zaangażowaniu zespołu specjalistów oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu, firma wyprzedza konkurencję szeroką i kompleksową gamą produktów najwyższej jakości i fachową oraz profesjonalną obsługą.
 
Nagrody i wyróżnienia otrzymywane corocznie przez MET-PRIM stanowią potwierdzenie wspólnych dokonań i motywację do dalszej pracy.
 

Spółki córki
 
MET-PRIM Sp. z o.o.od 2014 roku jest głównym udziałowcem Spółki MET-WAR, działającej w branży elektrycznej, energetycznej i teletechnicznej.
 

Szybki kontakt

tel./fax: 044 682 24 60 / 044 682 31 25

PROJEKTY UE