Twój solidny partner
Pełnimy rolę profesjonalnego i solidnego dostawcy produktów metalowych dla sektora budowlanego, przemysłu i odbiorcy końcowego.

Technologia

 

Produkcja

Nowy - w ogromnej większości - park maszynowy zapewnienia bezpieczne warunki pracy pracownikom oraz ogranicza uciążliwość firmy dla otoczenia i środowiska naturalnego. 
Automatyzacja większości stanowisk produkcyjnych zapewnia powtarzalność, dokładność oraz efektywność wytwarzania, co gwarantuje uzyskanie produktów wysokiej jakości o znacznej przewadze konkurencyjnej.
 
 
Produkty i usługi
 
MET-PRIM wytwarza produkty, które kierowane są na rynek polski oraz za granicę. W siedzibie firmy w Radomsku wytwarzane są wysokiej jakości druty i wyroby z drutu oraz szeroko rozumiane systemy ogrodzeniowe. 
 
 
Produkcja drutów i wyrobów z drutu
 
Uruchomiona w 2013 roku, nowoczesna linia ciągarska firmy KOCH z innowacyjnym systemem ciągłej kontroli parametrów procesu OTA, jest gwarantem produkcji drutów najwyższej jakości o bardzo stabilnych parametrach wytrzymałości i struktury.
 
 
Centrum Giętarskie
 
Sterowane numerycznie Centrum Giętarskie wytwarza wyroby gięte z drutu gołego i ocynkowanego o bardzo wysokim stopniu powtarzalności. 
 
 
Dziurowanie profili – systemy ogrodzeniowe
 
Dzięki zakupowi najnowszej linii do dziurowania profili uruchomiliśmy produkcję innowacyjnego systemu ogrodzeń posesyjnych. 
Inwestując w najnowsze maszyny, urządzenia i technologie najbardziej renomowanych światowych producentów, uzyskujemy ciągły wzrost jakości i wydajności produkcji. 
 
 
 
 

Szybki kontakt

tel./fax: 044 682 24 60 / 044 682 31 25

PROJEKTY UE