Twój solidny partner
Pełnimy rolę profesjonalnego i solidnego dostawcy produktów metalowych dla sektora budowlanego, przemysłu i odbiorcy końcowego.

WITELS ALBERT GmbH Aparaty do prostowania, transportu i prowadzenia drutu, profili, taśmy, lin i kabli.

 

Jako wyłączny przedstawiciel firmy Witels-Albert GmbH, poszerzyliśmy naszą ofertę handlową, wprowadzając na polski rynek układy prostujące drut, rolki, podzespoły prowadzące oraz napędowe, a także wiele innych urządzeń niezbędnych przy produkcji wysokiej jakości drutu oraz wyrobów z drutu. Światowej klasy wykonanie i precyzja, przekłada się na długą żywotność oraz bezawaryjność wszystkich produktów.

/http://www.witels-albert.com/

 

Witels-Albert GmbH produkuje około 20 rodzajów rolek do prostowania, które przeznaczone są do obróbki materiałów o grubości od 0,03 mm do 120 mm, z prędkością do 70 m/s, o sile prostującej do 300 kN.

Prowadnice rolkowe z odstępem do 300 mm przeznaczone są do drutów, taśm, rur, kabli i lin.

Jednostki napędowe charakteryzują się wysoką wydajnością. Odpowiedzialne są za transport materiałów w sposób ciągły lub z możliwością przechodzenia w tryb pracy i zatrzymywania się.

Serdecznie zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące oferty handlowej otrzymacie  Państwo pod numerem telefonu Kierownika Produktu:

Dorota Kuban
+48 695 888 312
e-mail :d.kuban@met-prim.pl

Katalog wszystkich produktów  znajdą Państwo pod adresem:

WITELS-ALBERT_CATALOGUE_PII_2020


Szybki kontakt

tel./fax: 044 682 24 60 / 044 682 31 25

PROJEKTY UE